5 Atsiliepimai SKU: z706

200ml Automobilių R134A Šaldymo, Oro Kondicionavimo ir Šaldymo Agentas ekologišką Vandens Filtro keitimas

Yra sandėlyje


Parametrai: Medžiaga: Automobilių šaldymo

Talpa: apie 200ml

Tinkamumo laikas: apie 1095days

Aprašymas:

1. Vasaros pilnas automobilio ledo sprogo patirties, R134a automobilių oro kondicionavimo specialios šaldymo, grynumas-iki 99.9%, gero vėsinimo, vandens ir kitų kenksmingų priemaišų, gali apsaugoti šaldymo sistemą nuo korozijos, ir nesukelia jokios žalos atmosferos ozono sluoksnis yra tikroji naujos kartos šaldymo.

2. Produkto efektyvumas yra stabili, naudojimo laikas yra ilgas, vėsinimo poveikis yra gera, jums vėsaus oro norite vasarą, kietas visą vasarą.

3. Be to, metodas, užpildymas iš mažo slėgio pabaigos kompresorius, šis metodas yra lėtas užpildyti, iš esmės papildyti metodas, kai šaltnešis yra nepakankamas.Operacija veiksmus: reikia pradėti automobilio, įjunkite oro kondicionierių ir tada pridėti refrigerant gas, ir sniego, skardinės yra pastatyta.

4. Visą be to, šis metodas yra saugus ir greitas, ir yra tinkama pirmą pildymo šaldymo šaldymo sistema (aušalo bakelis apverstas).

Veikimo etapai: Po siurbimo, nereikia atidaryti oro kondicionierius, tiesiogiai pridėti skystas šaltnešis iš aukšto slėgio pabaiga (aušalo bakelis vertikaliai).

Užpildykite šaltnešis iš mažo slėgio pusėje, užveskite variklį ir įjunkite oro kondicionierius (aušalo bakelis vertikaliai).

Atsargumo priemonės:

1. Nelaikykite tuščių talpyklų vieta, kur korozinės dujos yra deginamos, arba degimas.Tuščių talpyklų nėra daugkartinio naudojimo.

2. Dėvėti akinius, eksploatavimo metu.Jei ji netyčia aptaškyti akis ar ant odos, nedelsiant gerai praplauti vandeniu.

3. Tikslas nėra apačioje galite į žmogaus kūną per operaciją.

4. Didžiausia vidaus slėgio bakas yra 15MPa.Atidarius oro kondicionieriaus kompresorius, būtinai užsukite aukšto slėgio pabaigos, ar ne, susisiekti su aukšto slėgio išvengti sprogimo aukšto slėgio dujų.

5. saugojimo temperatūra neturėtų būti per didelis arba per mažas, vengti tiesioginių saulės spindulių.

6. Nedėkite gali dėl variklio ar radiatorius vengti tiesioginių saulės spindulių.

Sąrašas:Šaltnešis*1

€6.86 €10.40

Dalintis

Vandens Filtras, Skirtas šaldyti, šaltnešis R134a, Ac Dujų R134a, R600a, Freono R134a, Oro Kondicionierius Bžūp, Dujų šaltnešis R134a, Byski, Autech R134a, Montavimo Dujų R134a.

Prekės Pavadinimas Automobilių Šaldymo Agentas
Modelio Numeris R134a
Dropshipping Parama
Paieška