4 Atsiliepimai SKU: z658

1pc Bambuko Šakutės Laikiklį Žnyples Šaukštas Mentele Peiliai Lazdelės Indų Laikiklis Kledaras Caddy Daliklis Organizatorius

Yra sandėlyje


1pc ekologiškus Bambuko Šakutės Žnyplės Šaukštas Mentele Peiliai Lazdelės Indų Laikiklis Kledaras Caddy Daliklis Organizatorius

Aprašymas

Šio bambuko reikmenų laikiklis yra skirtas laikyti visus savo pagrindinius indai, ji taip pat suteikia elegantišką prisilietimas jūsų virtuvėje.Jūs galite paruošti savo maistas su būtinais reikmenimis vienas savininkas.Ne daugiau kasti stalčių!

Savybės

- Spalva: Kaip parodyta paveikslėlyje.

- Medžiaga: Bambuko.

- Dydis: Apie 16.3x14x7cm.

PREMIUM BAMBUKO MEDŽIAGA: Pagamintas iš 100% natūralaus bambuko medienos užtikrinti, didelio patvarumo, ne daugiau rūdžių metalo ir toksinių medžiagų!

- PATOGUS VARIANTAS: Saugoti savo esminiai įrankiai, vienas savininkas, jūs galite įdėti juos tose vietose, kur jūs galite lengvai gauti, ne daugiau kasimo stalčiai.Ji taip pat padeda išlaikyti jūsų virtuvė tvarkinga.

- LENGVA VALYTI: Tik plauti rankomis šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu, ir išdžiūti.Ne, tai vieta, indaplovė.

- Indų neįskaičiuotos.Demonstravimo tikslais tik.

1 x Indų Turėtojas

€7.74 €13.35

Dalintis

Nerūdijančio Lazdelės Organizatorius, Savininkas Indų, Stalo įrankių Laikiklis Virtuvė, Cultery Rinkinys, Bambuko Stendas, Metalo Sidabro Organizatorius, Stalo įrankių Laikiklis, Lazdelėmis Poilsio, Stalo įrankių Stalčius, Didelis Crocks.

Medžiaga bambuko
Paieška