2 Atsiliepimai SKU: z355

R-EP Universaliųjų Automobilių Sport Oro Filtras 76mm Daugumai Automobilių 3inch Atidaryti Didelis Srautas Oro Įsiurbimo Filtro korpusas Raudona Mėlyna " XH-UN075

Yra sandėlyje


R-EP Universaliųjų Automobilių Sport Oro Filtras 76mm/3inch

Produkto Pristatymas:

Oro filtras varikliu yra naudojamas filtras oro reikalaujama, kad variklis galėtų veikti.Šis prietaisas turi būti sumontuotas ant transporto priemonės kuro variklį.Pagrindinė funkcija-filtruoti dulkių ir priemaišų įsiurbiamo oro užtikrinti grynumas įsiurbiamo oro, ir taip apsaugoti variklį.Originalus oro filtras, paprastai yra pagaminti iš popieriaus plaušienos medžiagos.Kai automobilis veikia tam tikrą laikotarpį, paviršius sugeria daug dulkių, todėl įtakos įsiurbiamo oro; ir įsiurbiamo oro kiekis negali patenkinti variklio galia paklausa.High-flow stilius yra pagaminti iš specialaus cheminio pluošto, kuris gali padidinti įsiurbiamo oro kiekį, sumažinti pasipriešinimą variklio įsiurbiamo oro, ir padidinti oro įsiurbimo tūris ir tūrio efektyvumą per laiko vienetą, o variklis veikia.Oro, kuro tiekimo sistema yra naudojama.Srauto matuoklis matuoja padidinti įsiurbiamo oro kiekis, ir siunčia signalą į naftos tiekimo kompiuterį (ECU), kuris bus kontroliuoti injekcijos daugiau dyzelinas degalų įpurškimo, bendradarbiauti su juo, kad daugiau naftos ir dujų patenka į cilindrą, norint pasiekti tikslą, padidinti arklio galia.

Pastaba:

Oro filtras turi būti reguliariai valomi.Jei filtras užsikemša, tai turės įtakos įsiurbiamo oro kiekį.Po Ilgo laiko, tai bus pažeisti filtrą ir paveikti filtravimo rezultatus.

Produkto Aprašymas:

Produkto Pavadinimas: Didelis srautas oro filtras Produkto Spalva: Raudona, Mėlyna Gaminio Medžiaga: neaustinis Audinys, Aliuminio Gaminio Dydis: 76mm/3inch

Produkto Savybės:

1: Lengvas, Aukštos kokybės. 2. Universalus, tinka daugumai automobilių, sunkvežimių, Motociklų. 3. Didelis srautas oro filtras gali sumažinti atsparumą variklio oro įsiurbimo, ir pagerinti per laiko vienetą oro paėmimo ir matavimo efektyvumą, kai variklis veikia. 4. Plaunamas, Daugkartinio Naudojimo.

Produkto Įskaitant:

1 x Oro Filtras

€12.73 €16.97

Dalintis

Oro Filtras Mėlyna, Filtro Korpusas, Oro Lauke Automobilį, Crv Oro Filtras, 76mm, Akvariumo Filtro Dėžutė, Oro Patekimo 206, Filtras Sportas, Filtras Didelis Srautas, Ulonas Oro Filtras.

Gamintojas Dalies Numeris "XH-UN075
Šalis/Regionas Gamyba Kinija
Specialios Funkcijos Didelės Galios
Prekės Pavadinimas R-EP
Paskirties Transporto priemonės Oro įleidimas
Mainų Dalies Numeris automobilių sport oro filtras
Elemento Aukštis 110MM
Elemento Ilgio 150MM
Už Transporto Priemonių Prekių Ženklai/Modelis BMW
320i Metų 2011
Kitos Dalies Numeris Didelis srautas oro filtras
bmw modelio 320i
Medžiagos Tipas Aliuminio, Ne-audiniai
Elemento Plotis 150MM
Prekės Svoris 0.56KG
Paieška