2 Atsiliepimai SKU: z197661

Iš viso Saugus Gelis Hydroalcoholic 5 litrų 70% Alkoholio Idealus higienos giliai rankas | gelis hydroalcoholic grafinas 5L

Yra sandėlyje


Iš viso Saugus-70% alkoholio hydroalcoholic sanitizer Gelis giliai išvalo rankas (sveikos odos)

Švarus ir išvalyti savo rankas efektyviai ir saugiai naudoti bet kuriuo metu ir vietoje.

Naudoti yra labai paprasta, nereikia iš anksto arba vėliau išsiaiškinti.

Hygienising Gelio pagrindu mišinio etilo alkoholio 96% (etanolis) e izopropilo alkoholis 99,9% sumažintas iki 70 ° alkoholio gauti idealus hydroalcoholic giliai išvalo rankas (sveikos odos).

Nėra priedų ir aliejus sumažina nepageidaujamų reakcijų ir prioritizes veiksmingumą.

Produktas 5 Žvaigždžių★★★★★

★Higienos ir giliai valanti rankose

★Apsaugo nuo Infekcijų, bakterijų ir Virusų infekcijos.

★Sanitiza Paviršių

★EB 1223/2009

★Gamyba, Ispanų

Režimo naudojimo ir dozavimo:

Taikyti grynas produktas (5ml) visada ant sveikos, švarios ir sausos odos, trinties per odą 30 iki 60 sekundžių.Palikite išdžiūti.Ne valgyti.Neįkvėpkite garų.Jis negali būti naudojamas žmonių, jautrus jų komponentams, daug sričių odos, ne ilgą laiką.Nemaišyti su kitais produktais.Laikykite ma¾iems vaikams.

CE1223/2009 m. Europos reglamentą

Visi mūsų produktai yra pagaminti pagal EB 1223/2009 Europos reglamentų

Pagamintas Ispanijoje

Visi mūsų produktai yra registruoti CPNP portale (kosmetikos gaminio notifikavimo Portalas) prieinama visiems Europos sveikatos institucijos.

ŽIAURUMAS NEMOKAMAI

Mes patvirtiname, kad parduodami produktai yra GROŽIS S. L. nebuvo išbandytas su gyvūnais.Rinkodaros gatavų kosmetikos produktų, kurie buvo eksperimentiškai išbandyti su gyvūnais buvo draudžiama nuo rugsėjo 11 d. nuo 2004 m. Kovo 11 d., 2009 m. ingredientų arba jų derinių buvo pridėta prie draudimas jie buvo išbandyti su gyvūnais.Kitaip tariant, reglamente nurodoma, kad draudimas abu ingredientus, jų derinius ingredientų, tokių kaip galutinis produktas.

VEGANŲ NEMOKAMAI (12 NEMOKAMAI)

Formuojant SA GROŽIO S. L. produktų sudaro su šių ingredientų:

Tolueno, Formaldehido, dibutilftalatas (DBP), Formaldehido Dervos, Kamparas, Etilo Tosylamide, Ksilenas, MEHQ/HQ, MIT, Parabenų, Gyvūninės kilmės Sudedamųjų dalių arba Glitimo.Ne ingredientas SA GROŽIO S. L. produktai yra gyvūninės kilmės.

€18.19

Dalintis

Gelis Hidroalcoholico, Hidroalcohol 500ml, Dovanų Slaugytoja, Polymorphus, Gelis Hidroalcohol, Alkoholio Gelio Nešiojamų, Gręžinio Fotoaparatas, 3 Liter, Alkoholio Testeris, Valymo Virtuvė Purškalai.

Elemento Tipas Odos Dezinfekcijos Slaugos
Naudoti Krūties
Kilmės ES(Kilmės)
Paieška