0 Atsiliepimai SKU: z1108

Nemokamas Pristatymas 5VNT/DAUG Naujų IKCS22F60F2C modulis

Yra sandėlyje


1 Įmonės informacija: TCW prekybos platforma, visų pirma, pirkėjams puikus mažas-daug prekių, praleidžia pernelyg daug energijos, laiko. 2 GRĄŽINAMOSIOS išmokos & GRĄŽINTI: suteikiame garantiją dėl visų klausimų, kad mes parduota.Prekės bus patikrintas prieš laivo,ji bus geros būklės,jei yra tam tikrų problemų su elementą,nedvejodami kreipkitės į mus.

Prašome susisiekti su mumis pranešti apie sugedusį elementą.Jei nenurodyta kitaip, šis punktas ateina su 14 dienų garantija nuo išsiuntimo dienos. 3 MUITŲ ir PERDUODANT MOKESTIS: visų klientų užsakymus, mes ne imti į rankas mokestis, net 1pcs dalis.

Kai dalys atvyko į savo vietos papročius, jeigu dalys turėjo mokėti muito, mes ne atsakinga už bet kokį užsakymą muito ar importo mokesčių. 4 SUSISIEKTI su MANIMI: Mūsų darbo laikas 9:00-12:00 ; 1:00-6:00 pm Kinija HK darbo laiką. 5 Paslaugų koncepcija: Mes esame ištikimi paslaugų užbaigti kiekvieno užsakymo.Dėkojame už jūsų parama

€31.65 €45.22

Dalintis

Namų Smart, Perjunkite Wi-fi, Homekit Smart, Homekit Led, Gyvenimo Smart, "apple" Homekit Jungiklis, Homekit Koogeek, Alexa, Homekit Jungiklis, Homekit Wifi.

Prekės Pavadinimas Mexemina
Valstybės Surinkimo Ready-to-Go
Kamera Įrengta No
Suderinamumas Kita
Modelio Numeris IKCS22F60F2C
Paieška